Możesz nam podarować swój 1 % podatku.

Możesz nam podarować swój 1 % podatku.

14 stycznia 2022

Możesz nam podarować swój 1 % podatku.
Wystarczy, że przy rozliczeniu rocznym podasz nasz numer KRS: 0000322913

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują się przekazać 1% swojego podatku na finansowanie działalności Stowarzyszenia „SERCE ZA SERCE” na Rzecz Uczniów Zespołu Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Żarach. Dzięki Wam możemy pomóc jeszcze większej liczbie dzieci i młodzieży. Możemy realizować kompleksowy program wychowawczo  – profilaktyczny, różnorodne warsztaty, zajęcia kształtujące i rozwijające umiejętności oraz organizować działania terapeutyczne prowadzone przez specjalistów. Możemy realizować cele, dla których stworzyliśmy Stowarzyszenie „SERCE ZA SERCE”.
Z poważaniem,
Prezes Stowarzyszenia
Anna Jans